Kategorie
Kategorie

Triko TERRORIST černé, (nápis 215mm)

Triko TERRORIST černé, (nápis 215mm)
Výrobce: ČR
Model: TRST-215
Dostupnost: Skladem
Běžná cena 157 Kč
Sleva platná do 20.1.2018 nebo do vyprodání zásob 76%      120 Kč
Naše cena platná ke dni 17.1.2018 37 Kč 37
Bez daně: 31 Kč
Množství:  

Dostupné varianty:


* velikost:

Černé kvalitní triko ze 100% bavlny. Na zádech velký anglický nápis TERRORIST, o šířce 21,5 cm. Na přední straně trika, na levé straně hrudníku malý nápis stejného znění. Tento tip trika původně sloužil pro výcviky speciálních jednotek a bezpečnostních složek, při kterých byli takto označení figuranti představující negativní protivníky (teroristé, kriminální živly, atd.).

Triko si však oblíbili i různé "živly" a nekonformní osobnosti protestující tímto způsobem proti systému a účelově budící pohoršení. Prosíme zákazníky, aby však při nošení trika vždy zodpovědně zvážili, zda triko nepoužívají v situacích, kde mohou ostatní lidi vyděsit nebo uvést v omyl. lze si představit situace, kdy by nošení trika s tímto nápisem mohlo být hodnoceno jako přestupek či dokonce jako trestný čin šíření poplašné zprávy nebo vyhrožování...

Trika dodáváme pouze pro účely sběratelství, pro filmové a výcvikové účely nebo pro použití na uzavřených akcích (maškarní plesy, soukromé oslavy, atd.). Jakékoliv jiné použití trika je na uvážení a plné zodpovědnosti zákazníka.

Survival Shop Vlkodlak.cz