Kategorie
Kategorie

Pila Outdoor zavírací - zelená

Pila Outdoor zavírací - zelená
Výrobce: Miltec, Německo
Model: 15503000
Dostupnost: Skladem
Běžná cena 305 Kč
Sleva platná do 29.10.2021 nebo do vyprodání zásob 18%      56 Kč
Naše cena platná ke dni 19.10.2021 249 Kč 249
Bez daně: 206 Kč
Množství:  

Univerzální zavírací pila s jištěnou čepelí z houževnaté uhlíkové oceli délky 180 mm. Ideální do individuální výbavy vojáka, ale i pro kempování, vodáky, turistiku, lov, zahradnictví, kutilství.
Vysoce uhlíková ocel je zpracována kalením a popouštěním, který činí tuto čepel pružnou a více odolnou proti ohnutí a zlomení. Čepel je opatřena speciální antikorozní vrstvou, která navíc snižuje tření pilového listu přímo v řezu, což usnadňuje a zrychluje práci. Zubaté ostří má takzvané XT ozubení, celých 7 zubů na jeden palec!), což zajišťuje pohodlné řezání, aniž by se pila při řezání "kousala" a výsledný řez je potom tak hladký, téměř jako by byl opracován. Speciální design zubů činí dodatečné přebrušování zbytečným. Pojistka čepele pro bezpečné používání.
Rukojeť je vyrobena z kombinace dvou plastových materiálů s anatomickým tvarem pro perfektní držení a s drážkami proti skluzu ruky. Lehká avšak s vysokou pevností a umožňující jisté uchopení.
Pila je vždy po ruce pro nařezání spadlého dřeva pro oheň, k prořezávání větví, na řezání plastových trubek, překližky, kostí, atd. Je tedy také vhodná pro lovce při stahování a porcování větší zvěře.
Délka čepele 180mm, délka rukojeti 230mm,  celková délka v otevřeném stavu 410 mm. Hmotnost pilky cca 130g.

Survival Shop Vlkodlak.cz