Kategorie
Kategorie

Vrhací bodák TORPEDO Cold Steel

Vrhací bodák TORPEDO Cold Steel
Výrobce: Cold Steel
Model: 80TOR
Dostupnost: Skladem
Cena 759 Kč 759
Bez daně: 627 Kč
Množství:  

Torpedo od firmy Cold Steel je výhradně vrhací zbraň. Kuželové hroty se při hodu přirozeně vysmeknou z ruky a díky váze Torpeda nezáleží na tom, jakou částí zasáhnou cíl.

Torpedo od firmy Cold Steel je výhradně vrhací zbraň. Kuželové hroty se při hodu přirozeně vysmeknou z ruky. Navíc, díky váze Torpeda, při dopadu už moc nezáleží, jakou částí se cíle dotknou. Tvar a váha Torpeda (907g) umožňuje hodit zbraň překvapivou silou. Torpedo je oblíbenou vrhací zbraní, protože není nutné dodržovat vzdálenosti od terče jako při házení nožem. Díky váze Torpeda a jeho perfektnímu vyvážení je Torpédo devastující ať už dopadne na terč jakoukoli částí. Proto je snadné Torpedem házet, i když jste začátečník.

Jeho velikost, váha a přesnost poskytují řadu výhod pro lov i přežití. Pokud si s Torpedem osvojíte základní dovednost, může s ním ulovit i zvířata o velikosti středně velkého psa. Torpedo můžete v boji používat i jako bodnou zbraň. Torpedo je zhotoveno z oceli 1055. Jde o nástrojovou uhlíkovou ocel s obsahem 0,55% uhlíku, 0,6 až 0,9% manganu a dalšími legurami. Tvrdost oceli je 60 až 64 HRC. Obsah uhlíku a nízké legování této mělce kalené oceli z ní činí velmi pevný materiál, který není náchylný ke křehkosti, která je jinak typická pro ocel s vyšším obsahem uhlíku. Hodí se pro výrobu ostří namáhaných i nárazy, jako jsou velké pevné nože a meče.

  • Barva - Černá
  • Hmotnost - 907,18
  • Celková velikost - 381
  • Délka čepele - 375 mm
  • Tloušťka čepele - 25,5 mm
  • Ocel - Cold Rolled 1055 High Carbon
     
Survival Shop Vlkodlak.cz