Kategorie
Kategorie

NRG-M Trvanlivá potravinová dávka pro nouzové situace

NRG-M Trvanlivá potravinová dávka pro nouzové situace
Výrobce: Německo
Model: MFH-40330
Dostupnost: Skladem
Běžná cena 209 Kč
Sleva platná do 11.10.2022 nebo do vyprodání zásob 16%      34 Kč
Naše cena platná ke dni 5.10.2022 175 Kč 175
Bez daně: 152 Kč
Množství:  

NRG-M nouzové potravinové dávky jsou vyvinuty pro použití v záchranných operacích během přírodních nebo člověkem způsobených katastrof, pro havarijní připravenosti a jako doplněk kaloricky chudé stravy. Jedna stravní dávka váží 250g. Samotné jídlo je vakuově zabalené ve velmi odolné laminované fólii. Strava má podobu dehydrovaných sušenek vyrobených čistě z obilnin, rostlinného tuku a sacharidů. Jsou lehce stravitelné a nezatěžují trávení obsahem nadbytečných živočišných nebo chemických látek.

Díky robustnímu hermetickému obalu je zaručená dlouhá skladovatelnost i v extrémních tepelných výkyvech ohrožujících běžné potraviny (mráz, vyšší letní atmosférické teploty). Možno sníst okamžitě po rozbalení bez nutnosti jakékoliv další přípravy nebo je možné obsah použít s vodou například k přípravě rychlé a výživné kaše.

Minimální trvanlivost 6 let od data výroby tuto speciální potravinu předurčuje také jako dlouhodobou zásobu pro případ válečných nebo katastrofických událostí.

Výrobce je německá firma MSI GmbH, která je evropským leaderem ve vývoji a prodeji potravin pro speciální nouzové použití a (na rozdíl od jiných firem, které to osobě pouze rády tvrdí jako marketingový tah) skutečně dodává své výrobky například Červenému kříži pro použití a distribuci v extrémních podmínkách.

Nouzová dávka potravin NRG-M:

- Jedno vakuové balení obsahuje 4 porce

- Baleno ve speciální pevné a odolné folii, díky které jídlo odolává dlouhému skladování

- Trvanlivost: minimálně 10 let od data výroby

- Hmotnost: 250 g

- Složení: obiloviny, rostlinný tuk, cukr, rostlinný protein, slad, vitamíny, minerály

- Nutriční hodnoty: proteiny 14,5 %, tuk 17,3 %, sacharidy 60,2 %

- Energetická hodnota balení (250 g): 4500 kJ / 1150 kcal

Survival Shop Vlkodlak.cz