Kategorie
Kategorie

Bunda hardshell MANDRA WOOD (Outdoor and Combat)

Bunda hardshell MANDRA WOOD (Outdoor and Combat)
Bunda hardshell MANDRA WOOD (Outdoor and Combat) Bunda hardshell MANDRA WOOD (Outdoor and Combat)
Výrobce: MilTec
Model: 10624084
Dostupnost: Skladem
Cena 1 999 Kč 1999
Bez daně: 1 652 Kč
Množství:  

Dostupné varianty:


* velikost:

Promyšlená hardshellová bunda s vyníkajícími vlastnostmi pro outdoorové aktivity. Odolná proti větru a vodě a zároveň prodyšná. Bunda v sobě spojuje lehkost materiálu a prostorovou nenáročnost při sbalení spolu s vysokou mírou ochrany uživatele proti nepříznivým povětrnostním vlivům drsné přírody. Tento moderní materiál zajistí komfortní a funkční nošení. 3vrstvý laminát - 1.vrstva 100% polyester, 2.vrstva prodyšná membrána termoplastický polyuretan, 3.vrstva 100% polyester /mesh/.

Chrání před vzdušnou vlhkostí (mlha, rosa, mrholení) zároveň však umožňuje bezproblémové odvádění vnitřní vlhkosti z potu. Zvládne i mírný déšť po omezenou dobu - při silném nebo déle trvajícím dešti je však nutné doplnit ochranu nepromokavým pončem nebo pláštěnkou. Jinak může po delší době dojít k prosáknutí materiálu (hardshell funkční materiál přecejen není zcela vodotěsná "pláštěnka").

Vysokou přidanou hodnoty budny vytváří i moderní maskování s vysokými krycími schopnostmi v podmínkách zalesněných lokalit. Bunda je vhodná pro vícedenní přesuny lovců, lovící na krátké vzdálenosti (lukem, kuší), vysokohorské turisty čelící častým změnám počasí jakož i pro samostatné polovojenské bojovníky, pozorovatele a průzkumníky.

  • Dvě náprsní kapsy na zip
  • Vnitřní kapsa na zip
  • Dvě boční kapsy na ruce
  • Přední větruodolný zip s ochranou brady
  • Funkční větrací otvory na zip v podpaždí
  • Plochy suchých zipů pro umístění rozlišovacých a vojenských VELRCO nášivek
  • Manžety rukávů na suchý zip
  • Nastavitelná stahovací kapuce v límci, kteroub lze možno srolovat a vytvořit tak límec pro ochranu krku
  • Vysoce funkční maskovaní Mandra do zalesněných lokalit
   Velikost (cm), tolerance cca 2% S M L XL XXL
Maximální obvod hrudník 106 112 116 124 128
Délka zadního dílu bundy 68 71 74 77 80
Délka rukávu od ramenního švu 60 62 64 66 68
Šíře ramen 50 52 54 56 58
 

Poznámka Marka Chlíbka:

Tento typ bundy je určený zejména pro zkušené uživatele, ovládající praktické dovednosti dlohodového pobytu v přírodě. Nutné jsou praktické znalosti využívání a údržby těchto moderních materiálů oděvů (třívrstvé lamináty), se schopnostmi využívat operativně veškerou jejich funkčnost. Pro běžné uživatele a jen občasné návštěvníky přírody doporučuji používat spíše základní řady oděvů, které vycházejí podstatně levněji a začátečníka tolik nemrzí, pokud oděv poškodí nebo zničí svým nesprávním užíváním. Tento konkrétní typ bundy jsem dlouhodobě testoval a sám ji velmi rád používám. Pro své zákazníky se budu snažit stále udržovat maximálně příznivou promo cenu. 

Survival Shop Vlkodlak.cz