Kategorie
Kategorie

Batoh US Assault Pack Oliv (malý)

Batoh US Assault Pack Oliv (malý)
Výrobce: Miltec, Německo
Model: 14002001
Dostupnost: Skladem
Běžná cena 1 090 Kč
Sleva platná do 8.7.2024 nebo do vyprodání zásob 10%      111 Kč
Naše cena platná ke dni 15.6.2024 979 Kč 979
Bez daně: 809 Kč
Množství:  

Svojí konstrukcí se, co do účelnosti, tento batoh řadí mezi jedny z nejlepších pro krátkodobé speciální operace v městských podmínkách.

Bojový batoh M.O.L.L.E. System, v olivové barvě, velikost střední, určený pro kratší/1-2 denní taktické operace. Mimo jiné má oddělení pro uložení hydration packu a dále po celém obvodu batohu je účelně našito velké množství pevných popruhů k připevnění M.O.L.L.E. výstroje – lze však snadno připojovat i moduly a kapsičky nosných systémů MODULAR a ALICE!). Batoh má dohromady čtyři oddělení (dvě velká, jedno střední, jedno malé) se samostatným uzavíráním na rychlé dvojité zipy pro snadný přístup k výstroji.

uvnitř množství dalších vnitřních kapes, síťkových i na zipy). Vnitřek pogumovaný, nastavitelný bederní pás (nepolstrovaný), záda a popruhy na ramena polstrované, ramenní popruhy nastavitelné kompresní popruhy po stranách batohu, funkčně sloužící i pro uchycení další objemnější výstroje. Horní pevné poutko (rukojeť) z prošitého popruhu pro přenášení v ruce.

Rozměry batohu cca: výška 42cm, šířka 20 cm, hloubka: 25 cm / objem cca 20 litrů. Váha 1100 g. Materiál: nylon potažený vrstvou polyvinylchloridu (zaručuje vysokou nepromokavost).

Survival Shop Vlkodlak.cz