Kategorie
Kategorie

Záchranná sada na odsátí jedu SNAKE BITE KIT (extraktor)

Záchranná sada na odsátí jedu SNAKE BITE KIT (extraktor)
Záchranná sada na odsátí jedu SNAKE BITE KIT (extraktor) Záchranná sada na odsátí jedu SNAKE BITE KIT (extraktor)
Výrobce: MilTec
Model: 16027500
Dostupnost: Skladem
Cena 290 Kč 290
Bez daně: 240 Kč
Množství:  

Kapesní záchranná sada k rychlému ošetření kousnutí jedovatým zvířetem. Sada obsahuje: vakuovou pumpu (extraktor), která umožňuje odsátí jedu z rány po kousnutí jedovatých hadů, škorpionů, pavouků nebo třeba bodnutí sršňů.

Při rychlém a správném použití je extraktor schopen odstranit z rány 30 - 95 procent jedu! Vzhledem k silnému podtlaku, který pumpa snadno vytvoří, není nutné ránu po kousnutí nařezávat skalpelem ani vysávat ústy, což jsou jinak řešení nouzová a s druhotnými riziky.

Podle zkušeností vojáků speciálních jednotek i extrémních cestovatelů, je extraktor často jedinou šancí, jak přežít v pustině nebo džungli kousnutí jedovatého zvířete. Extraktor je samozřejmě použitelný i k ošetření kousnutí naší zmije a zmírní i následky pobodání u nás žijícím jedovatým hmyzem (včely, vosy, atd.).

Extraktor dodáváme v kapesní odolné plastové krabičce, která obsahuje také sadu dvou výměnných nástavců různé velikosti, jejichž správný výběr umožňuje dokonalé přikrytí kousnutí na různých místech lidského těla (včetně hůře přístupných částí) a rychlé odsátí jedu.

Sada dále obsahuje malé tlakové škrtidlo, dva jódové a dva alkoholové dezinfekční tampony. epostradatelná součást výstroje každého, kdo může být mimo civilizaci ohrožen jedovatými kousnutími a žihadly. Váha přibližně 90g. Rozměry: 11 x 9,5 x 3 cm.

Upozornění: Neslouží jako náhrada plnohodnotné lékařské pomoci. Každé kousnutí jedovatým zvířetem by měl vyšetřit a zrevidovat lékař co nejdříve to bude možné. Před reálným použitím je třeba použití této sady důkladně prakticky nacvičit.

Survival Shop Vlkodlak.cz