Kategorie
Kategorie

Vrhací nůž Sure Flight Sport

Vrhací nůž Sure Flight Sport
Výrobce: Cold Steel
Model: 80STK12Z
Dostupnost: Skladem
Běžná cena 400 Kč
Sleva platná do 25.6.2023 nebo do vyprodání zásob 8%      31 Kč
Naše cena platná ke dni 29.5.2023 369 Kč 369
Bez daně: 305 Kč
Množství:  

Mini Flight Sport od firmy Cold Steel je malý (181g) vrhací nůž. Tento nůž Vás podrží při profesionálních i amatérských soutěžích, ale užijete si s nimi spoustu zábavy i při házení s rodinou nebo přáteli.

Představujeme řadu sportovních vrhacích nožů Flight Sport, které jsou vyrobeny ve třech velikostech. COLD STEEL házecí nože jsou velmi populární v házecí komunitě a proto jsme se rozhodli vytvořit novou, cenově dostupnější řadu sportovních vrhacích nožů střední třídy. Tyto sportovní modely jsou o něco tenčí a lehčí než naše standardní vrhací nože, ale mají srovnatelnou pevnost. Důraz jsme kladly na rozložení váhy a tvar, aby zacházení s nimi bylo příjemné. Nože z této řady se používají při profesionálních i amatérských soutěžích, ale užijete si s nimi spoustu zábavy i při házení s rodinou nebo přáteli.

Nástrojová uhlíková ocel s obsahem 0,55% uhlíku, 0,6 až 0,9% manganu a dalšími legurami. Tvrdost oceli je 60 až 64 HRC. Obsah uhlíku a nízké legování této mělce kalené oceli z ní činí velmi pevný materiál, který není náchylný ke křehkosti, která je jinak typická pro oceli s vyšším obsahem uhlíku. Hodí se pro výrobu ostří namáhaných i nárazy, jako jsou velké pevné nože a meče.

  • Barva - Černá
  • Hmotnost - 233
  • Celková velikost - 304
  • Tloušťka čepele - 3,5
  • Ocel - 1055 Carbon
Survival Shop Vlkodlak.cz