Kategorie
Kategorie

Vrhací nůž Pro Flight Sport

Vrhací nůž Pro Flight Sport
Výrobce: Cold Steel
Model: 80STK14Z
Dostupnost: Skladem
Běžná cena 490 Kč
Sleva platná do 13.7.2024 nebo do vyprodání zásob 19%      95 Kč
Naše cena platná ke dni 15.6.2024 395 Kč 395
Bez daně: 326 Kč
Množství:  

Pro Flight Sport od firmy Cold Steel je velký (318g) vrhací nůž. Tento nůž Vás podrží při profesionálních i amatérských soutěžích, ale užijete si s nimi spoustu zábavy i při házení s rodinou nebo přáteli.

Představujeme řadu sportovních vrhacích nožů Flight Sport, které jsou vyrobeny ve třech velikostech. COLD STEEL házecí nože jsou velmi populární v házecí komunitě a proto jsme se rozhodli vytvořit novou, cenově dostupnější řadu sportovních vrhacích nožů střední třídy. Tyto sportovní modely jsou o něco tenčí a lehčí než naše standardní vrhací nože, ale mají srovnatelnou pevnost. Důraz jsme kladly na rozložení váhy a tvar, aby zacházení s nimi bylo příjemné. Nože z této řady se používají při profesionálních i amatérských soutěžích, ale užijete si s nimi spoustu zábavy i při házení s rodinou nebo přáteli.

Nástrojová uhlíková ocel s obsahem 0,55% uhlíku, 0,6 až 0,9% manganu a dalšími legurami. Tvrdost oceli je 60 až 64 HRC. Obsah uhlíku a nízké legování této mělce kalené oceli z ní činí velmi pevný materiál, který není náchylný ke křehkosti, která je jinak typická pro oceli s vyšším obsahem uhlíku. Hodí se pro výrobu ostří namáhaných i nárazy, jako jsou velké pevné nože a meče.

  • Barva - Černá
  • Hmotnost - 317,51
  • Celková velikost - 355
  • Tloušťka čepele - 3,5
  • Ocel - 1055 Carbon
Survival Shop Vlkodlak.cz