Kategorie
Kategorie

Obranný pepřový sprej PFEFFER KO FOG ( 50 ml )

Obranný pepřový sprej PFEFFER KO FOG ( 50 ml )
Výrobce: Německo
Model: PARALYSANT-03
Dostupnost: Skladem
Běžná cena 110 Kč
Sleva platná do 11.10.2022 nebo do vyprodání zásob 10%      11 Kč
Naše cena platná ke dni 5.10.2022 99 Kč 99
Bez daně: 82 Kč
Množství:  

Tento produkt lze prodávat pouze osobám starším 18-ti let! Další info na konci hlavního popisu. Velký sprej s náplní vysoce účinné dráždivé látky OC (10% oleoresin capsicum, výtažek z kajenského pepře) se silným slzotvorným a paralyzujícím účinkem, která útočníka po zásahu zneschopní až na několik minut. Výstřik má charakter MLHY. Není nutné přesné zamíření, vystříkne mohutný oblak mlhy, který je ale více náchylný na rozptýlení při případném větru. Dosah spreje až 4m. Látka OC se v praxi ukazuje jako ještě účinnější než klasické CS náplně slzných sprejů. Látka OC spolehlivě působí i na osoby pod vlivem alkoholu, drog a návykových látek, ale i na osoby ve stavu agresívní nepříčetnosti. Účinek na agresora je oproti CS sprejům i dlouhodobější a způsobí dočasné opuchnutí víček a sliznic.


Látka OC extrémně dráždí oči, sliznice, kůži a dýchací cesty. Vyvolává okamžité pálení a slzení očí s nepřekonatelným nucením na křečovité sevření víček (čím vlastně dojde k dočasnému oslepení útočníka). Okamžitě nastupuje silné pálení obličeje a otok dýchacích cest, což omezuje možnost plného dýchání. Dočasně oslepený útočník, navíc s dýchacími problémy, je svým stavem donucen zanechat agrese a také vás nemůže dále pronásledovat.
Vzhledem k obsahu vysoce účinné látky je sprej velmi vhodný také na ochranu proti psům, divokým zvířatům. Pokud se pohybujete v divoké přírodě, tak plné vystříknutí celého obsahu spreje z bezprostřední blízkosti může být často schopno odradit od útoku na vás i velké dravce.
Speciálně tvarovaný klobouček z tvrzeného plastu, který chrání samotnou trysku, je tvarově navržen tak, aby maximálně chránil trysku a spouštěcí ústrojí, podstatně omezoval možnost nechtěného vystříknutí spreje při nošení v kabelce, kapse, atd. a tvar také umožňuje správné uchopení a bezpečné zjištění směru výstřiku jen po hmatu - což umožňuje bezpečné použití spreje i v noci, za snížené viditelnosti, nebo preventivní pohotovostní uchopení již v kapse/kabelce.
Praktické kompaktní rozměry a nízká váha umožňují nepřetržité pohodlné nošení, aniž by sprej zabíral příliš místa, překážel, nebo nějak příliš vyčníval pod oděvem. Jeho nositel je tak neustále připraven kdykoliv řešit neočekávané krizové situace při zákeřném napadení své osoby nebo svých blízkých, které by jinak mohly skončit tragicky. Rozměr spreje pouze: výška 8,5cm, průměr 3,5cm.
Tento prostředek sebeobrany není považován za zbraň ve smyslu trestního zákona. K nošení není prozatím potřebné vlastnit povolení ani zbrojní pas.
Důležité upozornění! Tento produkt lze prodávat pouze osobám starším 18-ti let!! Proto prosím při realizované objednávce vyplňte do poznámky u objednávky Vaše datum narození. Zásilka Vám bude zaslána k vyzvednutí tzv. "Do vlastních rukou" a při převzetí ověří pošta Vaše datum narození podle občanského průkazu.

Survival Shop Vlkodlak.cz