Kategorie
Kategorie

Pepřový sprej KO JET OC ( 50ml ) tekutá střela

Pepřový sprej  KO JET OC ( 50ml ) tekutá střela
Výrobce: Německo
Model: 16224050
Dostupnost: Skladem
Cena 149 Kč 149
Bez daně: 123 Kč
Množství:  

Tento produkt lze prodávat pouze osobám starším 18-ti let! Objednávkou závazně stvrzujete, že je vám více než 18 let!

Tekutá střela má oproti klasickým obranným sprejům tu obrovskou výhodu, že z trysky nevypouští jenmý aerosolový oblak, ale účinná látka je vystřikována v podobě tenkého koncentrovaného proudu až na vzdálenost 6m. To umožňuje zasahovat agresora nebo útočící zvíře v bezpečnější vzdálenosti pro obránce a tenký pramínek také umožňuje poměrně přesné míření a zásahu agresora do nejcitlivějších partií (obličej) bez rizika zasažení okolo stojících nezúčastněných osob.

Kompaktní tlakový sprej s náplní vysoce účinné dráždivé látky OC (10% oleoresin capsicum, výtažek z kajenského pepře) se silným slzotvorným a paralyzujícím účinkem, která útočníka po zásahu zneschopní až na několik minut. Tato látka se ukazuje jako ještě účinnější než klasické CS náplně slzných sprejů. Látka OC spolehlivě působí i na osoby pod vlivem alkoholu, drog a návykových látek, ale i na osoby ve stavu agresívní nepříčetnosti. Účinek na agresora je oproti CS sprejům i dlouhodobější a způsobí dočasné opuchnutí víček a sliznic. Látka OC extrémně dráždí oči, sliznice, kůži a dýchací cesty. Vyvolává okamžité pálení a slzení očí s nepřekonatelným nucením na křečovité sevření víček (čím vlastně dojde k dočasnému oslepení útočníka). Okamžitě nastupuje silné pálení obličeje a otok dýchacích cest, což omezuje možnost plného dýchání. Dočasně oslepený útočník, navíc s dýchacími problémy, je svým stavem donucen zanechat agrese a také vás nemůže dále pronásledovat.

Vzhledem k obsahu vysoce účinné látky je sprej velmi vhodný také na ochranu proti psům, divokým zvířatům. Pokud se pohybujete v divoké přírodě, tak plné vystříknutí celého obsahu spreje z bezprostřední blízkosti může být často schopno odradit od útoku na vás i velké dravce. Účinný dostřik látky se pohybuje na hranici 6m!! Speciálně tvarovaný klobouček z tvrzeného plastu, který chrání samotnou trysku, je tvarově navržen tak, aby maximálně chránil trysku a spouštěcí ústrojí, podstatně omezoval možnost nechtěného vystříknutí spreje při nošení v kabelce, kapse, atd. a tvar také umožňuje správné uchopení a bezpečné zjištění směru výstřiku jen po hmatu - což umožňuje bezpečné použití spreje i v noci, za snížené viditelnosti, nebo preventivní pohotovostní uchopení již v kapse/kabelce. Klobouček má navíc plastový klips, sloužící k uchycení spreje na opasek nebo na nějaké skryté místo pod oděvem. Praktické malé kompaktní rozměry (11 x 3,5 cm) a nízká váha umožňují nepřetržité pohodlné nošení, aniž by sprej zabíral příliš místa, zavazel, nebo nějak příliš vyčníval pod oděvem. Jeho nositel je tak neustále připraven kdykoliv řešit neočekávané krizové situace při zákeřném napadení své osoby nebo svých blízkých, které by jinak mohly skončit tragicky. Tento prostředek sebeobrany není považován za zbraň ve smyslu trestního zákona. K nošení není prozatím potřebné vlastnit povolení ani zbrojní pas.
Důležité upozornění! Tento produkt lze prodávat pouze osobám starším 18-ti let!! Objednávkou závazně stvrzujete, že je vám více než 18 let!

Survival Shop Vlkodlak.cz