Kategorie
Kategorie

Poštovné a další info

Výše účtovaného poštovného:

134 Kč za balík - při zaslání na dobírku Českou poštou do vlastních rukou (platíte doručovateli při převzetí zásilky).

121 Kč za balík - při zaslání na dobírku, na pobočku České pošty k osobnímu vyzvednutí (Balíkovna).

99 Kč za balík - při platbě objednávky předem na účet a zaslání Českou poštou do vlastních rukou.

85 Kč za balík - při platbě objednávky předem na účet a zaslání na pobočku České pošty (Balíkovna) k vyzvednutí.

Při objednávce nad 2.700 Kč si vám dovoluji nabídnout poštovné zdarma (platí pouze v rámci ČR).

Omlouvám se, ale z logistických důvodů nejsem schopen posílat zásilky jiným dopravcem, pouze Českou poštou. Děkuji za pochopení.

V případě zaslání na SLOVENSKO je poštovné 275 Kč za balík. Do SK nezasílám na dobírku. Pouze po úhradě ceny předem. Po objednávce zboží nachystám a během několika hodin vám zašlu přepočet ceny na eura a podklady pro převod peněz.

Zasílání: Objednané zboží zasílám Českou poštou, službou "Balík do ruky". Zásilku se snažím odeslat tentýž nebo nejpozději následující pracovní den po dni objednání. Pošta by pak měla zásilku rychle doručit v průběhu dalších 24 hodin. Doručovací doba se prodlužuje o dny, kdy pošta u vás v místě nedoručuje, tedy nejčastěji víkendy, státem uznané svátky a také těsně před Vánoci se dodací lhůta někdy mírně prodlužuje vlivem předpokládané přetíženosti pošty větším množstvím zásilek.

Zadáte-li při registraci a objednávce váš e-mail nebo mobilní telefon, pošle vám pošta automaticky mail a SMS s podacím číslem zásilky, jejíž cestu pak lze snadno sledovat přímo na webu:  https://www.postaonline.cz/trackandtrace 

Tam pak uvidíte informaci, kde konkrétně se zásilka na cestě nachází a kdy vám bude doručena.

Jiné přepravní služy bohužel aktuálně nevyužívám, jelikož Litovel je malé město bez sídla těchto přepravců a tak odesílání přez ně by bylo časově náročnější. Za tuto komplikaci a omezení se vám omlouvám.

Skladová dostupnost zboží: Veškeré zboží, které v obchodě nabízím, mám přímo skladem. Většinu věcí v obvyklém počtu několika kusů a položky méně obvyklé vždy alespoň po jednom kuse. V případě zájmu o větší počet kusů některého zboží vás prosím o dotaz předem na který vám obratem odpovím.

Kamenná prodejna a výdejní místo: Moc se omlouvám, ale osobní vyzvednutí zboží není možné. Kamennou prodejnu aktuálně neprovozuji - tuto možnost do budoucna opět připravuji. Nemám žádné zaměstnance a přes den zpravidla vyřizuji záležitosti mimo adresu firmy a nejsem tam tedy k zastižení. Funguji pouze jako zásilková služba.

Těším se na případnou spolupráci a přeji ať se daří!

Marek Chlíbek (IČ: 61623253)

Bezručova 339, 784 01 Litovel

e-mail: marek@chlibek.cz

Mobil: 604 775 367 (moc prosím používejte pokud možno  jen v nutných případech)

= = = = = = = = = = =

...a podívejte se také na dnešní velké slevy na některé zboží

Survival Shop Vlkodlak.cz