Kategorie
Kategorie

Aquasteril 2 DAY EXTREME ( ARMY )

Aquasteril 2 DAY EXTREME ( ARMY )
Výrobce: ČR
Model: AQUA-EX-ACR
Dostupnost: Skladem
Cena 148 Kč 148
Bez daně: 122 Kč
Množství:  

Nejnovější kapesní souprava na desinfekci vody v polních podmínkách, určená přímo pro Armádu ČR a vytvořená podle jejich potřeb.

 

Složení odolní soupravy:Souprava AQUASTERIL® DAY EXTEME sestává z několika dvojic sáčků obsahujících dezinfekččinidlo A a dechloraččinidlo B umístěných v malé krabičce. Každá dvojice pevných sáčků je zabalena v uzavřeném v obalu z průhledné fólie. Vynikající pro použití v krabičkách poslední záchrany a výbavách na přežití! obsahujícím . Souprava je určena pro dezinfekci maximálně 5 x 2,0 = 10 litrů vody.

Určení soupravy:Voda upravená soupravami AQUASTERIL® je vhodná pro pití a vaření, přípravu nápojů, mytí potravin, osobní hygienu, omývání ran a další podobná použití při turistice, kempování, výpravách a pobytech na místech bez zdrojů vody známé nebo hygienicky bezpečné kvality. Určeno k likvidaci bakterií, virů a parazitů ve vodě, dlouhodobé konzervaci vody, dezinfekci vody špatné, nebo neznámé kvality, náhrada převařování vody, zamezení zamezení střevních potíží způsobených použitím závadné vody.

Použití soupravy:Soupravy AQUASTERIL® se používají k dezinfekci vody. Při přípravě mikrobiálně nezávadné vody. Těmito soupravami jsou likvidovány ve vodě přítomné mikroorganizmy, včetně choroboplodných bakterií, virů a parazitů.Soupravy AQUASTERIL® jsou určeny pro nouzovou přípravu mikrobiální nezávadné vody v případech, kdy není k dispozici jiný zdroj vody bezpe��né kvality.Úprava vody systémem AQUASTERIL® nemění chemické a vjemové vlastnosti vody a je proto výhodné vybrat k úpravě vizuálně co nejčistší vodu z dostupných zdrojů.Voda upravená systémem AQUASTERIL® je mikrobiálně nezávadná a lze ji používat pro užitkové účely nebo k pití v závislosti na vjemových a chemických vlastnostech vstupní vody.Soupravy AQUASTERIL® lze využívat pro přípravu mikrobiálně nezávadné vody při turistice, výpravách a pobytu v místech bez zdroje mikrobiálně nezávadné vody v oblastech různých klimatických pásem.Životnost souprav při dodržení podmínek skladování je více než 5 let.Systém úpravy vody AQUASTERIL® je schválený rozhodnutím Hlavního hygienika české republikyč. HEM-3244-24.5.01/14301 a č. OVZ – 32.4.4.-14.2.07/2443.

Survival Shop Vlkodlak.cz