Kategorie
Kategorie

AQUASTERIL TRAMP Dezin.vody přípr.max 300l

AQUASTERIL TRAMP Dezin.vody přípr.max 300l
AQUASTERIL TRAMP Dezin.vody přípr.max 300l
Model: 52689
Dostupnost: Skladem
Cena 400 Kč 400
Bez daně: 331 Kč
Množství:  

Kapesní souprava na přípravu (desinfekci) pitné vody v polních podmínkách. Obsahuje chlorovou desinfekci a dechlorizační činidlo. Účinné proti bakteriím, virům a parazitům ve vodě. Použitelné i na dlouhodobou konzervaci vody. Minimální jednorázový objem připravované vody je 0,75 l. S pomocí soupravy lze postupně připravit až 300 L vody!

Soupravy AQUASTERIL se používají pro desinfekci a úpravu pitné vody ve všech případech, kdy si nemůžete být jisti její kvalitou.

Soupravy AQUASTERIL se používají pro desinfekci a úpravu pitné vody ve všech případech, kdy si nemůžete být jisti její kvalitou. 1. Princip dezinfekce vody metodou AOUASTERIL® je založen na kombinaci účinku aktivního chloru aplikovaného ve vysokých dávkách (cca 40 -50 mg/l) a následné dechloraci při použití vitamínového preparátu.

2. Dezinfekce vody metodou AOUASTERIL® zajišťuje vždy 100% likvidaci bakterií, virů i parazitů obsažených ve vstupní vodě bez ohledu na podmínky dezinfekce (kvalita a parametry upravované vody) a na stavu nádoby, ve které dezinfekce probíhá (stěny nádoby jsou opakovaně sterilizovány během procesu úpravy vody). Přidáním dechloračního činidla je nespotřebovaný chlor konvertován na neškodné chloridy (podobné jako kuchyňská sůl).

3. Ve finální vodě nejsou ani stopy chloru a výsledná voda nevykazuje žádnou nepříjemnou vůni, nebo pach způsobené procesem úpravy. Navíc, přítomnost vitamínového preparátu lze považovat ze zdravotního hlediska za pozitivní.

4. Velmi důležitá výhoda používání metody dezinfekce vody AOUASTERIL®, na rozdíl od podobných postupů chemické dezinfekce, je její jednoduchost a aplikovatelnost v rozvojových zemích negramotnými a nekvalifikovanými lidmi. Každá souprava AOUASTERIL je opatřena mimo psaného návodu k použití v řadě světových jazyků též obrázkovými pokyny, které činí použití souprav jednoduše srozumitelné.

5. Doba životnosti souprav AOUASTERIL je nejméně pět let i při extrémních klimatických podmínkách.

6. K zabezpečení širokého použití souprav AOUASTERIL pro různě veliké skupiny uživatelů, jsou soupravy vyráběny v několika verzích, podle základního objemu upravované vody.

Survival Shop Vlkodlak.cz