Kategorie
Kategorie

Sada na čištění hydratačních vaků 4-IN-1

Sada na čištění hydratačních vaků 4-IN-1
Sada na čištění hydratačních vaků 4-IN-1
Výrobce: Miltec, Německo
Model: 14545000
Dostupnost: Skladem
Běžná cena 350 Kč
Sleva platná do 29.4.2023 nebo do vyprodání zásob 15%      51 Kč
Naše cena platná ke dni 31.3.2023 299 Kč 299
Bez daně: 247 Kč
Množství:  

Kvalitní sada na snadné a důkladné vyčištění většiny typů hydratačních vaků. Je vhodná pro vojenské, sportovní i outdoor hydratační vaky a vyky na pití. Sada 4v1 obsahuje:  

1x pružný plastový držák na sušení, který se nasouvá plnícím otvorem dovnitř vaku, udržuje jeho stěny roztažené, čímž dovnitř snadno proudí vzduch, vak rychle vyschne a netvoří se v něm plíseň a bakterie.
1x velký kartáč pro čištění vnitřku vaku ,snadno odstranuje případně pevné zbytky z nápoje, vodní usazeniny a jakékoliv další proniknuté nečistoty. díky speciálně vytvarovanému konci, čistí kartáč dobře i veškeré vnitřní rohy a hrany vaku.
1x malý kartáček, hlavně na čištění samotného sacího náustku. 
1x úzký kartáč na dlouhé ocelové pružině, sloužící k čištění sací hadice

Materiál nástrojů: polypropylen a nylon, kovové části z nerezové oceli.

Tato sada by měla být nepostradatelnou součástí každého uživatele hydratačního vaku, který díky ní nejen udrží vak snadno v čistotě po každém použití, ale hlavně zvýší jeho životnost (zamezením udržování vlhkosti uvnitř, čímž materiál mnohem rychleji stárne) a pro sebe omezí riziko bakteriální kontaminace a následných zdravotních problémů, které bývají jinak díky neudržovaným vakům velmi časté.

Zákazníci, kteří objednali toto zboží, koupili také...
Survival Shop Vlkodlak.cz