Kategorie
Kategorie

ESBIT Nerezová vakuová termoska na jídlo 0,75 L OLIV

ESBIT Nerezová vakuová termoska na jídlo 0,75 L OLIV
ESBIT Nerezová vakuová termoska na jídlo 0,75 L OLIV
Výrobce: ESBIT, Německo
Model: FJ750ML-OG
Dostupnost: Skladem
Běžná cena 803 Kč
Sleva platná do 22.5.2024 nebo do vyprodání zásob 3%      24 Kč
Naše cena platná ke dni 21.5.2024 779 Kč 779
Bez daně: 644 Kč
Množství:  

Vakuová termoska Esbit FJ750ML je dvou-stěnná termo nádoba / lahev na jídlo. Je určena pro outdoorové použití a vyrobena s německou precizností. Velmi luxusní a atraktivní záležitost, když po celodenní cestě už nemáte energii na přípravu jídla. Termoska má černou práškovou povrchovou úpravu, která nejenže vypadá hezky a moderně, ale je protiskluzová. Lahev tak nabízí jistý a bezpečný úchop dokonce i v rukavicích.

Lahev je vyrobena z velmi kvalitní nerezové oceli. Termoska má dvojitou stěnu a mezi jednotlivými stěnami je vzduchoprázdno pro udržení stálé požadované teploty nápoje v lahvi (udrží nápoje horké nebo naopak studené). Lahev pojme až 0,75 litru tekutiny. Termoska je téměř nerozbitná, protože nemá typický skleněný vnitřek. Víčko lahve lze využít jako misku, je šroubovací. Hrdlo lahve je široké. Lze jej otevřít celé odšroubováním uzávěru a umožňuje snadný přístup k jídlu, pohodlné plnění a čištění.

Doporučení:   Před prvním použitím umyjte lahev a příslušenství teplou vodou a mycím přípravkem. Použitou lahev umyjte opět vodou a mycím přípravkem, ručně. Nepoužívejte abrasivní prostředky ani drátěnku nebo drsnou stranu mycí houbičky. Nevkládejte do myčky. Skladujte lahev otevřenou, uzávěr a šálky skladujte samostatně.

Naplněnou lahev noste ve vzpřímené poloze, jinak hrozí nebezpečí úniku horké tekutiny (polévka, omáčka) a opaření! Nepoužívejte na potraviny podléhající rychlé zkáze, jako jsou například mléčné výrobky. Nepoužívejte na sycené nápoje nebo na samotné kostky ledu – může způsobit vystřelení / násilné otevření uzávěru! Nevkládejte lahev do mikrovlnné trouby ani ji nestavte na horké povrchy!

Před naléváním horkých tekutin se doporučuje termosku zahřát nalitím teplé vody a jejím ponecháním v lahvi po dobu asi 4 minut. Před naléváním studených tekutin se doporučuje zase ochlazení termosky vodou studenou (stejná doba). Před otevřením naplněné termosky stiskněte knoflík uprostřed uzávěru po dobu 2 až 5 sekund. Vyrovnáte tak tlak uvnitř termosky.

Zásadní přednosti:  Nerezová. Velmi robustní. Zelená prášková povrchová úprava. Téměř nerozbitná. Spolehlivá. Dvojitá stěna vakuum. Šroubovací uzávěr s tlačítkem na vyrovnání tlaku. Miska / víko. Snadný přístup. 

Parametry:

  • Materiál: nerezová ocel.
  • Rozměry (v x pr): cca 16 cm x 10,8 cm.
  • Kapacita lahve: cca 0,75 l.
  • Hmotnost: cca 470 g.

Orientační schopnost udržování teploty nápoje:  Teplota nalité vody: cca 98 °C. Teplota okolí: cca 20 °C ± 2 °C. Teplota po 6 hod: cca 70 °C. Teplota po 12 hod: cca 60 °C. Teplota po 24 hod: cca 40 °C.

Survival Shop Vlkodlak.cz